EKO BALENÍ OBJEDNÁVEK

Eco-friendly balení objednávek

Přemýšlela jsem, jak co nejšetrněji balit vaše objednávky. Kupovat nové krabice mi přišlo jako zbytečné, protože to je jen obalový materiál, který je určen jen pro převoz zboží a který končí následně v koši. Tímto jsem vyřešila snížení nákladu za obalový materiál pro zákazníky a povýšila eko myšlenku. Nakoupila jsem jen to nejpotřebnější.

Rozhodla jsem se sbírat již použité krabice, do kterých balím zboží. Krabice chodím lovit různě po obchodech. Oslovila jsem i své okolí, takže vám může dojít i použitá krabice  (bez jakéhokoliv loga od jiných firem) nebo potištěná (daný výrobek jsem si ani koupit nemusela, šlo jen o náhodně ulovený kus krabice). Na každou upcyklovanou - recyklovanou krabici dávám razítko se značením – Jsem recyklovaná krabice! Můžete ji znovu použít, nebo ji vhodit do popelnice na papíry. Pro rozměrově malé objednávky jsem zvolila kupované papírové obálky.

Krabicožrout žere jenom papírovou výplň!

Výplň do krabic si vyrábím sama. Stříhám, mačkám kusy papíru (staré časopisy, noviny a letáky).  Přijde mi zbytečnost nakupovat nové papírové výplně, které si mohu vyrobit sama. Nekupuji žádné plastové výplně. Krabici přelepuji papírovou lepenkou, takže veškerý obalový materiál patří do modré popelnice.


MDA3OWQzND